Vitakraft Dog Minis párečky kuře 120 g/ 12 ks

Doplňkové krmivo pro psy. Kuřecí minipárečky jsou méně okořeněné, bez slupky a neobsahují úmělá barviva ani aromatické přísady...
Doporučená nabídka ZooRoyal.cz

Top nabídka

Značka
0.058 kg

• , zakoupeno v ZooRoyal.cz

• Kupujeme pejskovi už 8let,stále chutnají

• Krásná vůně
    • Pejskovi moc chutnaly

V konzervě je skutečně 12 párečků, které jsou cca 5 cm dlouhé, my jsme našemu pejskovi dávali jen jeden denně (náš pejsek měl do 10 kil a byl straší a měl radši měkčí stravu), někdy výjimečně jeden a půl. Krájeli jsme mu to na tenčí plátky, aby se mu to dobře jedlo. Moc mu chutnali. Když k nám chodil na návštěvu jiný pejsek, tak jsme pohostili i je. Nikdy se nestalo, že by nechutnaly. Dokonce jsme je psím kamarádům dávali jako dárek k vánocům. Spokojenost a doporučuji.

Pejskovi párečky chutnají, i hezky voní. Doporučuji

Značka
0.058 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 1 868 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant106 Kč100 % • 2 487 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 17 544 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v ZooRoyal.cz

• Kupujeme pejskovi už 8let,stále chutnají

• Krásná vůně
    • Pejskovi moc chutnaly

Pejskovi párečky chutnají, i hezky voní. Doporučuji

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 1 868 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant106 Kč100 % • 2 487 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v PETHOME.cz

• Skvělý pamlsek pro našeho pejska, párečky moc chutnají.
    • Rychlé mizí.
  • , zakoupeno v HORSEandME.eu

• Ještě jsme nechutnali, ale vypadají dobře..
  • , zakoupeno v MUJMAZEL.CZ

Docela drahé na to,že pes by to byl schopen zhltnout hned,ale je to dobrá mlska a výborná motivace pro méně oblíbené manipulace se psem

Pejskovi chutnají

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• super
  • , zakoupeno v VÁŠ CHOVATEL

velmi chutné, vhodné pro psí prcky. Větší pes se jen olízne :)

• , zakoupeno v dobra-miska.cz

chutný,pejsek je miluje